czwartek, 11 czerwca 2015

102 powody na rzecz weganizmu, cz. 2

Nagranie wykładu Gabriela Chmielewskiego pt.:"102 powody na rzecz weganizmu, cz. 2", który został przedstawiony dnia 14 lutego 2015 roku w Poznaniu w ramach comiesięcznych spotkań Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia - Sięgnij po zdrowie.

Prelegent przedstawia plusy i minusy dwóch sposobów odżywiania się – diety tradycyjnej obfitującej w produkty pochodzenia zwierzęcego oraz diety wegańskiej – naturalnej, pochodzącej od Boga, opartej o produkty pochodzenia roślinnego. Uświadamia słuchaczom, co jest rzeczywiście dobre dla zdrowia. Pragnie zachęcić, aby każdy wybierał przede wszystkim te produkty, które zawierają życiodajne właściwości. Przedstawia najczęściej spożywane obecnie artykuły spożywcze oraz prawdę na ich temat – prawdę skrupulatnie ukrywaną, ponieważ większa świadomość konsumenta to niższe zyski dla potężnych koncernów żywnościowych.

Tu nagranie 1. części wykładu.

2 komentarze:

  1. Coś w tym jest. Natomiast zwierzęta również są pożywieniem 'od Boga', człowiek niestety zagubił się w całej idei ich spożywania.. Bardzo dobry materiał, pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Z pewnością nie wszyscy muszą w ogóle rezygnować ze spożywania mięsa, ale ograniczenie jego ilości, jak sądzę, przyda się każdemu.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".