środa, 28 stycznia 2015

102 powody na rzecz weganizmu

Nagranie wykładu Gabriela Chmielewskiego pt.: "102 powody na rzecz weganizmu", który został przedstawiony dnia 20 września 2014 roku w Poznaniu w ramach comiesięcznych spotkań Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia - Sięgnij po zdrowie.

"Świat, w którym żyjemy, to swego rodzaju Matrix wykreowany przez media/reklamy na zlecenia dochodowych koncernów. W wykładzie, do wysłuchania którego zapraszam, przedstawiam zapominaną lub niechcianą prawdę na temat produktów pochodzenia zwierzęcego. Prawdę, nad którą większość ludzi nie zastanawia się, spożywając na przykład mięso, jaja, sery czy pijąc mleko. Pokazuję, co tak naprawdę kryje się za pięknymi reklamami i kuszącymi swoim opakowaniem produktami pochodzenia zwierzęcego. W wystąpieniu podkreślam, że dieta wegańska to nie tylko najzdrowszy sposób odżywienia, ale też sposób na życie w 100 procentach zgodny z zamierzeniem Boga. Celem wykładu jest, aby jak najwięcej osób zaczęło w pełni świadomie podejmować wybór życia bez względu na tradycję, kulturę, zwyczaje itp.". Gabriel Chmielewski

3 komentarze:

  1. Świetny wykład!

    OdpowiedzUsuń
  2. Kapitalny wykład!

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam. Doskonały wykład, dziękuję. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie. Czym karmić domowe zwierzaki, tzw. pupile? Wspomina Pan podczas wykładu, że ma Pan psa. Ja mam dwa koty. Czym karmić pupile, aby karmiąc swojego zwierzaka jednocześnie nie krzywdzić innego?

    OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".