O nas

Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia ‒ Sięgnij Po Zdrowie jest organizacją działającą na rzecz edukacji społeczeństwa w zakresie ochrony i promocji zdrowia. Celem działalności Stowarzyszenia jest wyposażanie ludzi w stosowną wiedzę i pomoc w dokonywaniu właściwych wyborów, które wpływają na lepsze zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe, poprawiając komfort i jakość życia.

Stowarzyszenie w swojej misji realizuje program promocji zdrowia wiodącego w świecie Centrum Medycznego Uniwersytetu Loma Linda w USA. Skupia osoby, które z jakichś powodów pragną poświęcać swój czas, talenty i umiejętności na pomaganie innym. Dzielenie się własnym doświadczeniem, nadzieją i miłością daje im spełnienie. Jest też kluczem do ich osobistego szczęścia.

Twórcy bloga dokładają wszelkich starań, aby publikowane treści były rzetelne, miarodajne oraz zgodne z aktualną wiedzą medyczną. Ponieważ mają one charakter poznawczy i informacyjny, nie mogą zastąpić porady specjalisty. Autorzy i prelegenci nie biorą żadnej odpowiedzialności za wszelkie skutki, pośrednie i bezpośrednie, wynikające z zastosowania w praktyce wiedzy przedstawianej na blogu.

Osoby chcące wesprzeć finansowo działania Stowarzyszenia, prosimy o dokonanie wpłaty na
konto: 26 2030 0045 1110 0000 0281 0600.

KRS: 0000506157
NIP: 7811895017
REGON: 302703311

Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia ‒ Sięgnij Po Zdrowie
ul. Janusza Zeylanda 11
60-808 Poznań
e-mail: spzsz.poznan@gmail.com

FB: facebook.com/siegnijpozdrowie
YouTube: www.youtube.com/siegnijpozdrowie/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".