środa, 13 marca 2013

Borelioza – prawda i mity

Nagranie wykładu Lilianny Frankowskiej, prezes Stowarzyszenia Chorych na Boreliozę, które miało miejsce 16 lutego 2013 w ramach działalności Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu. Wykład porusza m.in. zagadnienie objawów choroby i schematów leczenia, jak również zapobiegania infekcjom odkleszczowym. Zainteresowanych zachęcamy także do odsłuchania nagrania z pytaniami do Lilianny Frankowskiej.9 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://pytanienasniadanie.tvp.pl/25008733/borelioza-uwaga-na-kleszcze

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze że takie materiały powstają. Teraz kleszczy jest tak dużo że bardzo łatwo zachorować na boreliozę, lepiej wiedzieć jak się jej wystrzegać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobry post, tym bardzo podoba mi się to że jest on przedstawiony w postaci filmików

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podoba ten wpis, tym bardziej że jest przedstawiony w postaci wideo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Najgorsze co można złapać to właśnie borelioza. Mój mąż musi się borykać z jej powikłaniami... przestrzegam wszystkich dbajcie o to żeby nie złapać kleszcza ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Musze przyznać że nigdy w to nie wnikałam, nawet nie wiedziałam jak ta choroba wygląda, ale szczerze mówiąc lepiej dowiedzieć się podstaw o takich chorobach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Z tego co słyszałem od kuzyna, to jednym z najgorszych objawów są bóle stawów... Bywały dni, że nie mógł się swobodnie poruszać...

  OdpowiedzUsuń
 9. Przede wszystkim, trzeba siebie bardzo uważnie obserwować po spacerach... Przez jakieś małe niedopatrzenie albo zaniedbanie można sobie wielu problemów narobić...

  OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".