piątek, 22 marca 2013

Nadciśnienie i cukrzyca — nie musisz ich mieć

Nagranie wykładów lek. med. Włodzimierza Tarasiuka, które były wygłoszone w ramach działalności Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu, w dniach 15 i 16 marca 2013 roku.

Wykład pierwszy mówi o roli codziennych nawyków i stylu życia w zapobieganiu i leczeniu nadciśnienia tętniczego.Wykład drugi uzupełnia wiadomości na temat nadciśnienia, skupiając się na profilaktyce i leczeniu cukrzycy.

3 komentarze:

 1. Kurcze, dziękuję, ten problem ma moja mama, dodatkowo przyplątał się zbyt wysoki cholesterol.
  mam do Ciebie pytanie, czy możesz napisać posta wyjaśniającego kwestie cholesterolu dobrego i złego, jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

  ja proponuje czytelnikom rożne naturalne sposoby które są często bardzo skuteczne, a co Ty myślisz?

  Jakie naturlane sposoby na cholesterol podwyzszony proponujesz?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja proponuję sprawdzać co przepisują lekarze. Mój ojciec dostawał Voltaren od 1,5 roku - lekarz przepisywał mimo, że ojciec miewał problemy z ciśnieniem. Dopiero jak zobaczyłem te filmiki o diklofenaku i jego szkodliwości i zacząłem o tym czytać to zwróciłem ojcu uwagę, żeby się nie godził na przepisywanie byle czego, bo może to go zabić i żeby prosił o jakieś bezpieczniejsze zamienniki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo przystojny ten Pan doktor ;)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".