wtorek, 5 czerwca 2012

Nagranie wideo wykładu - Napoje z trawy

Nagranie wykładu Agaty Radosh poświęcone tematyce odżywczych zielonych napojów w diecie, szczególnie napojów z traw. Wykład został wygłoszony podczas kwietniowego spotkania Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu.

2 komentarze:

  1. Wyciśnięty sok z trawy pszenicznej można (dla poprawienia smaku) pomieszać ze świeżo wyciśniętym sokiem z pomarańczy.Smakuje wyśmienicie!
    Natomiast sok z pokrzywy dobrze smakuje z sokiem z jabłek (oczywiście świeżo wyciśniętym).

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem zachęcony Pani referatem, ponad to Pani osoba mówi w wykładach sama za siebie. jestem ciekawy tej fascynacji trawami i szukam informacji na temat zdrowego odżywiania. Na razie wprowadzam w miare możliwości soki czyli cytrusy oraz marchew, jabłko, burak i jestem zachęcony zaobserwowanymi zmianami w moim zdrowiu. Przestają mnie boleć kolana, czuję się lżej, oraz mam więcej energii z samego rana. Bardzo chętnie dowiem sie więcej na ten temat bo widzę że jest to dobra droga. w razie co mój majl to arhie at wp.pl

    OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".