wtorek, 28 kwietnia 2015

Fotorelacja ze spotkania we Wrocławiu

Fot. Karina Maciejewska
Na zaproszenie Stowarzyszenia "Strefa zdrowia" i pani Lidii Szłowieniec, 18 kwietnia br. Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia - Sięgnij po zdrowie gościło z programem edukacji żywieniowej we Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego. Po wykładzie Agaty Radosh na temat wpływu tłuszczów na zdrowie człowieka i smacznej roślinnej degustacji przygotowanej przez organizatorów, uczestnicy spotkania mogli zbadać swoje ciśnienie krwi. Niektórzy dzielili się także swoim osobistym doświadczeniem. Spotkaniu towarzyszyła dobra i radosna atmosfera.

Przed powrotem do Poznania okrążyliśmy piękny wrocławski rynek – jeden z największych rynków staromiejskich Europy, z największym ratuszem w Polsce. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie przy barze "Vega", który jest pierwszym barem wegetariańskim i wegańskim w Polsce (początek działalności w 1987 roku).

Wierzymy, że motywowanie i inspirowanie do zdrowszego odżywiania się przyniesie owoc w życiu tych, którzy podejmują wyzwanie.

Zobacz galerię zdjęć

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".