wtorek, 8 kwietnia 2014

W tym tygodniu wykłady w Koninie i Szczecinie


Sympatyków Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu zapraszamy w najbliższych dniach na dwa wykłady Agaty Radosh, które odbędą się w Koninie i Szczecinie:

10 kwietnia godz. 18 w Koninie ( Klub Energetyk, ul. Przemysłowa 3d) wykład pt.: Tłuszcz – przyjaciel czy wróg? W wykładzie m.in.: Co wpływa na to, że jedne tłuszcze nadają się do smażenia, a inne nie? Czy jest związek pomiędzy spożywaniem tłustych pokarmów a bólami kręgosłupa? Jak dieta wysokotłuszczowa wpływa na ludzki mózg? Które tłuszcze sprzyjają zdrowiu, a które chorobie?
Po spotkaniu odbędzie się poczęstunek. Wstęp wolny.
Organizator: Klub Zdrowia Chrześcijaskiej Służby Charytatywnej w Koninie

12 kwietnia godz. 16 w Szczecinie (Plac Mariacki 4) wykład pt.: Naturalne odchudzanie - twój sposób na szczupłą sylwetkę. W wykładzie m.in.: Co jeść, aby nie przytyć? Jak zmodyfikować jadłospis, by schudnąć? Czy spożywanie produktów light ma sens? Czy można schudnąć bez liczenia kalorii? Czym jest naturalne odchudzanie? Ponadto badanie BMI oraz należnej masy ciała.
Po spotkaniu odbędzie się poczestunek. Wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o zapisy pod numerem telefonu: 66 77 99 616.
Organizator: Klub Zdrowia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Szczecinie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".