sobota, 7 lipca 2018

Dieta a zdrowie


4 komentarze:

 1. Zgadzam się.. dieta wywiera ogromny wpływ na zdrowie ale nie tylko na samo zdrowie. Również na samopoczucie i jakość naszego życia bo w końcu zdrowy człowiek to szczęśliwy człowiek. Przynajmniej tak powinno być. Wiele osób też myli fakt.. nie trzeba używać odżywek, by budować masy mięśniowe a wielu uważa je za niezbędne.
  ___________
  BODYWORK

  OdpowiedzUsuń
 2. Według różnych badań powodzenie w odchudzaniu to 30 procent ćwiczeń i 70 procent diety. To tylko potwierdza jak ważny jest sposób w jaki się odżywiamy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dieta ma ogromny wpływa na zdrowie, na swoim przykładzie, wystarczy że usunąłem ze swojej diety kilka ciężkich rzeczy i od razu człowiek czuje się zdecydowanie lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dieta zawsze ma bardzo duży wpływ na organizm. Szczególnie pomaga osobom które są chore na różne zwyrodnienia. Ja osobiście popieram diete zrównoważoną i bogatą w składniki odżywcze z bardzo małą ilością mięsa.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".