czwartek, 5 kwietnia 2018

Superodżywianie, czyli o ludziach, którzy zapomnieli umrzeć

Czy chcesz żyć nie tylko długo, ale w pełni sił oraz energii 30-latka? Istnieje prosty model żywienia, który pomaga zwolnić starzenie się organizmu, pokonać przewlekłe choroby, pozbyć się nadwagi przy najedzeniu się do syta i przywrócić energię życiową. Model, który jednocześnie odtruwa nasze komórki i intensywnie je odżywia, uruchamiając mechanizmy samoleczenia i prowadząc do uzdrowienia chorych obszarów.

Zapraszamy na wykład, po którym odbędzie się konkurs z nagrodą książkową i poczęstunek.

Prelegent: Katarzyna Lewkowicz-Siejka
Kiedy: 21 kwietnia 2018 r.
Miejsce: Poznań, ul. Zeylanda 11, poziom +1
Godzina: 18.00
Organizator: Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia – Sięgnij Po Zdrowie
Współfinansowanie: ASI Polska
Wstęp bezpłatny


mgr Katarzyna Lewkowicz-Siejka jest dziennikarką i promotorką zdrowego stylu życia; autorką wielu radiowych audycji medycznych oraz kilkudziesięciu publikacji prasowych i wykładów poświęconych współczesnym problemom zdrowotnym, dietoterapii oraz medycynie naturalnej opartej na naukowych badaniach.

6 komentarzy:

 1. Tytuł bardzo ciekawy :) Szkoda, że nie mam możliwości bycia wtedy w Poznaniu. Z chęcią bym posłuchał takiego wykładu. Życzę powodzenia i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawe:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogólnie słyszałem, że dobrze jest jeść dużo ryb. Zresztą potwierdza to długowieczność japończyków, których dieta w zasadzie opiera się na rybach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fakt, niezwykle interesujące ;) Nie da się ukryć :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Fakt, dość interesująco to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawa tematyka tego blog. Lubię blogi tego typu. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".