poniedziałek, 2 kwietnia 2018

Jak mądrze robić zakupy? – czyli jak się przygotować, na co zwracać uwagę i czego unikać

Nagranie wykładu Joanny Pieszki pt.: "Jak mądrze robić zakupy? – czyli jak się przygotować, na co zwracać uwagę i czego unikać​", który odbył się w lutym 2018 roku w Poznaniu w ramach działalności Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia - Sięgnij Po Zdrowie.Joanna Pieszka – socjoterapeuta i doradca żywieniowy. Prezes Fundacji Krzepki Maluch (www.krzepkimaluch.pl). Twórca programu edukacji zdrowotnej dla dzieci Ciuchcia Zdrowia (www.ciuchciazdrowia.pl).

4 komentarze:

 1. Jak zwykle świetny wpis, bardzo przydatny, często tutaj wracam po nowe ciekawostki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super wpis, teraz na prawde trzeba uważać co się kupuje..

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznaje że to był dość ciekawy wykład. Sposoby na robienie takich zakupów mnie pozytywnie zaskoczyły. Jak widać wszystko jest kwestią podejścia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wykład zachęcający. Prelegenci profesjonalnie a zarazem z prostotą mówili o ważnych kwestiach w trakcie robienia zakupów. Sposobów na rozsądny zakup produktów jest wiele i każdy ma swój. Jednak podczas takich spotkań można wiele się nauczyć i "popatrzeć".

  OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".