środa, 11 października 2017

Relacja ze spotkania w Rzeszowie

Nigdy nie byłam w Rzeszowie. Tak naprawdę to mało znam Podkarpacie. Zaproszenie do przeprowadzenia wykładów zdrowotnych w tym mieście przyjęłam zatem ze szczególną radością. Lubiąc łączyć przyjemne z pożytecznym, pospacerowałam z przyjaciółmi po rzeszowskim Rynku z pięknie odnowionymi kamienicami, na którym stoi samotnie najokazalsza budowla — Ratusz. Będąc w Rzeszowie nie można nie zauważyć stojącego w samym centrum miasta Pomnika Czynu Rewolucyjnego (jak się dowiedziałam, jest to najbardziej kontrowersyjny pomnik nie tylko w Rzeszowie, ale chyba też w całym kraju). Monument o wyjątkowym kształcie liczy ponad 38 metrów wysokości. Niestety nie udało mi się zwiedzić podziemnej trasy turystycznej, mieszczącej się pod płytą Rynku i kamienicami. Następnym razem.

Dziękuję Klubowi Zdrowia za inicjatywę, a rzeszowianom za liczne przybycie na wykład. Wierzę, że przekazane treści związane z planowaniem zdrowego odżywiania i sposobami spożywania posiłków, uczestnicy wniosą we własne domostwa, przyczyniając się do zdrowia swoich rodzin.

Agata Radosh
siegnijpozdrowie.org

1 komentarz:

  1. Jak będziesz następnym razem w Rzeszowie, to chętnie się wybiorę!

    OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".