czwartek, 19 kwietnia 2012

Uleczyć mózg - wykłady w Koninie i Gnieźnie

Uleczyć mózg - w Koninie


Zapraszamy na wykład pt.:"Uleczyć mózg", który odbędzie się 21 kwietnia o godz.18.00 w konińskim Klubie Energetyk.

"Ponad 10 lat temu przeczytałem książkę napisaną przez amerykańskiego psychologa i pastora z ponad 30-letnim doświadczeniem o tytule, który tłumacząc na język polski, dosłownie brzmi Uzdrowić złamany mózg. W tym czasie zmagałem się z różnymi problemami i treść tej książki bardzo mi pomogła. W prosty sposób tłumaczyła mechanizmy funkcjonowania mózgu i związane z tym konsekwencje naszego postępowania. Jej zalecenia zastosowałem i odczułem wyraźną zmianę w jakości mojego życia. Chcę się tym z wami podzielić" - Mariusz Radosh.

Organizatorem spotkania jest Klub Zdrowia w Koninie.Uleczyć mózg - w Gnieźnie


7 marca i 11 kwietnia br. odbyły się w Gnieźnie wykłady Mariusza Radosha ze SPZSŻ w Poznaniu pt. "Uleczyć mózg".

W nawiązaniu do treści wykładów Mirosław Hartwich, kierownik Klubu Zdrowia Odnowa w Gnieźnie, powiedział: "Sen, wypoczynek, odpowiednia ilość światła słonecznego, właściwe odżywianie to niektóre z rzeczy wpływających na pracę umysłu. Dobroczynny wpływ na mózg ma także modlitwa. Powinniśmy starać się odrzucać złe myśli i kierować się ku dobrym, czytając np. fragmenty psalmów. Ważne jest otaczanie się znajomymi, którzy będą dla nas wsparciem oraz codzienna aktywność fizyczna. Bilansując dietę należy pamiętać, by spożywać odpowiednią ilość witaminy B12 oraz mikroelementów".

Gnieźnieński Klub Zdrowia zaprasza na spotkania i wykłady w pierwszą środę każdego miesiąca o godz.19.00. Klub Promyk, ul. Sobieskiego 20.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".