sobota, 10 marca 2012

Nagranie wykładu - Uleczyć mózg

Nagranie dwuczęściowego wykładu Mariusza Radosha pt.: "Uleczyć mózg", który był wygłoszony podczas spotkań Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w lutym oraz marcu 2012 r.

Informacja o nowych nagraniach publikowana jest również na: www.facebook.com/siegnijpozdrowie. Zapraszamy!

3 komentarze:

 1. Cudowny,wartościowy wykład,warto posłuchać i przeczytać podane przykłady z Biblii.Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Temat świetny, niezwykle potrzebny, wręcz konieczny dla każdego człowieka. Potrzebujemy bowiem uświadomić sobie jak funkcjonuje mózg i w jaki sposób możemy stymulować jego rozwój.
  Mam jednak ważną uwagę: wykład jest stanowczo za długi i zawiera zbyt wiele informacji. To powoduje zmęczenie słuchacza i niemożność selekcji informacji oraz ich poukładania.
  Należałoby więc skrócić prelekcję lub przegrupować informacje i zredagować więcej wykładów.
  Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam.
  yva.hope777@yahoo.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy, bardzo wartościowy merytorycznie wykład ,naszła mnie pewna refleksja jeśli chodzi o zagadnienie wolnej woli i "Ja" mianowicie -"Jak i gdzie dokonuje się akt wyboru czegokolwiek przez wolną wole"?chodzi mi o to czy wolna wola jest rzeczywiście wolna a jeśli tak to co steruje jej aktem wyboru?co spowodowało że nastąpił taki a nie inny akt wyboru-odpowiadając -wolna wola popadł bym w klasyczną kwadrature koła-więc co?-czy istnieje w mózgu jakieś centrum dowodzenia z punktem arbitralnym który właśnie jest owym aktem wolnej woli-ale czymże wtedy jest ten punkt arbitralny?
  zibimark@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".