poniedziałek, 29 lutego 2016

Zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie badawczym

W związku z prowadzonymi w Katedrze i Zakładzie Bromatologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu badaniami nad oceną żywienia, wybranymi wskaźnikami antropometrycznymi stanu odżywienia oraz wartością odżywczą mleka kobiecego zapraszamy wszystkie panie będące w ciąży i stosujące dietę wegetariańską lub wegańską do uczestnictwa w projekcie badawczym.

Uczestnictwo w badaniach jest całkowicie dobrowolne i bezpłatne. Wszystkie panie biorące udział w badaniach otrzymają zindywidualizowaną ocenę sposobu żywienia oraz wybranych parametrów antropometrycznych stanu odżywienia, a także wyniki dotyczące wartości odżywczej mleka kobiecego.

Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w badaniach można uzyskać bezpośrednio dzwoniąc na numery: 618547194 lub 693440202. Osoba odpowiedzialna za koordynacje badań: mgr inż. Grzegorz Kosewski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".