wtorek, 18 lutego 2014

Kuchnia bez glutenu i Mieć celiakię w Polsce

Nagranie wykładu Agaty Radosh pt. "Kuchnia bez glutenu", które zostało zarejestrowane podczas spotkania Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu, dnia 14 XII 2013 r.
Dieta bezglutenowa zalecana jest nie tylko chorującym na celiakię, ale również w przypadku alergii pokarmowych, chorób autoimmunologicznych, hemoroidów, w leczeniu zakażeń pasożytami, bakteriami i wirusami, w drożdżycy jelita grubego, podczas chemioterapii, a także w celu zmniejszenia spektrum zaburzeń autystycznych.
Jeśli jesteś młodą matką z wykładu dowiesz się, jak zmniejszyć ryzyko zachorowania twojego dziecka na celiakię.Nagranie prelekcji "Mieć celiakię w Polsce", którą przedstawiła Ewa Machoń, przedstawiciel poznańskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
Nagranie zostało zarejestrowane podczas spotkania Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu dnia 14 XII 2013 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".