środa, 27 kwietnia 2011

Nagranie wideo wykładu - O problemach wokół rozwodu

Nagranie wykładu Krzysztofa Kudzi pt. "O problemach wokół rozwodu", który był wygłoszony podczas spotkania Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w kwietniu 2011 r.

2 komentarze:

  1. Chcę podzielić się pewną myslą, która może pomóc tym, którzy zastanawiają się nad rozwodem. " Małżeństwo może być głeboko satysfakcjonujące i pełne z obu stron. Ale jesli się takie stanie to dlatego, że oboje partnerzy wiele lat płacili bardzo wysoką cenę, aby je takim uczynic. Tysiące razy umierali dla swojego egoizmu. Przeprowadzili niezliczone trudne rozmowy.Przetrwali nieprzespane noce i dni pełne napięcia. Setki razy modlili sie o madrość, miłość, cierpliwość, wyrozumiałość, odwage i wytrwałość. tyle razy mówili "przepraszam", ze trudno to spamiętac. Tak często byli bliscy załamania, że nauczyli sie, iż dopóki Chrystus nie będzie dla nich obojga najwazniejszy, dopóty ich szanse na małżeńskie szczęście sa bardzo, bardzo małe..".

    OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".