czwartek, 27 września 2007

Rozpoczęcie działalności Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu

Witamy Państwa w imieniu Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia, które rozpoczyna swoją działalność na terenie miasta Poznania.

Stowarzyszenie zrzesza osoby prywatne, które mają wspólny cel - wyposażać ludzi w stosowną wiedzę i nieść pomoc w dokonywaniu właściwych wyborów, które wpływają na lepsze zdrowie oraz poprawiają komfort i styl życia. Osoby udzielające się przy obsłudze naszych programów, a także prelegenci, wykonują swoją pracę nieodpłatnie, ponieważ stowarzyszenie prowadzi działalność niekomercyjną. Potencjalnymi beneficjentami naszych programów są mieszkańcy miasta, w tym dzieci i młodzież szkolna.

Naszym marzeniem jest prowadzić cykliczne spotkania promujące zdrowy styl życia. Na najbliższe miesiące zaplanowaliśmy cały szereg interesujących tematów, o których chcemy Państwa na tej właśnie stronie regularnie informować.

Zapraszamy więc do korzystania z naszej oferty. Wszystkie organizowane przez stowarzyszenie programy będą bezpłatne.Wierzymy, że nasza działalność wzbudzi Państwa zainteresowanie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które można kierować do nas drogą elektroniczną lub bezpośrednio podczas comiesięcznych spotkań.

Zespół
Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".