poniedziałek, 6 lutego 2012

Fotorelacja ze spotkania sekcji gimnastycznej

W ubiegłym miesiącu Stowarzyszenie przedstawiło program Krzysztofa Szemy, który miał na celu uświadomić istotę aktywności fizycznej, jako ważnego czynnika zdrowego stylu życia. Wykład i zaprezentowane podczas programu ćwiczenia fizyczne spotkały się z dużą akceptacją wśród uczestników, którzy skutecznie zostali zachęceni do codziennej gimnastyki. I tym sposobem, zawiązała się przy Stowarzyszeniu "sekcja gimnastyczna", która zainicjowała swoją aktywność już kolejnego dnia po wykładzie.

Grupa spotyka się w niedziele o godzinie 10.00, przy Zeylanda 11 w Poznaniu. Wspólne ćwiczenie w naszej sekcji nie ma charakteru rywalizacji. Nie chodzi o to by dorównać tym, którzy są w lepszej kondycji. Spotykamy się razem, bo mamy wspólną pasję - dbać o własne zdrowie. Ta myśl mobilizuje nas i jednoczy.

Jeżeli jesteś z Poznania lub okolic i chciałbyś dołączyć do sekcji gimnastycznej, napisz do nas: spzsz.poznan@gmail.com. Chęć i karimata na początek wystarczą:)

Zobacz galerię zdjęć - tutaj

Dziękujemy Monice Kąkol za udostępnienie zdjęć.

1 komentarz:

  1. Z dniem 25 marca 2012 roku zawieszamy spotkania sekcji gimnastycznej. Zapraszamy ponownie jesienią na wspólną gimnastykę.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".