czwartek, 31 maja 2012

Szkoła pieczenia chleba w domu - tym razem w Gorzowie Wlkp.

Coraz więcej osób spośród nas chce odżywiać się racjonalnie, aby być zdrowszymi. Nie zawsze jednak jesteśmy świadomi tego, co spożywamy. Często trudno jest nam podjąć decyzję, na który z gatunków chleba zdecydować się podczas codziennych zakupów. Rodzajów pieczywa bowiem jest niemało. Toteż działający w ramach Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Gorzowie Wlkp. Klub Zdrowia we współpracy ze Stowarzyszeniem Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu, zaprasza mieszkańców Gorzowa Wlkp. na wykład pt.: "Od ziarenka do bochenka, czyli jaka mąka, taki chleb", który zostanie połączony z pokazem pieczenia chleba i jego degustacją.

Prelegentka Agata Radosh wzbogaci Państwa wiedzę na temat ważności spożywania produktów bogatych w błonnik, przekaże informacje o różnych rodzajach mąki i przeprowadzi praktyczny pokaz przygotowania ciasta chlebowego. Spotkanie odbędzie się dnia 2 czerwca o godz. 16.00, w siedzibie Centrum Sportowo - Rehabilitacyjnego "Słowianka" (sala konferencyjna, parter) przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Wstęp wolny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".