wtorek, 17 listopada 2009

O tajemnicy superżywności

Zdrowia nie kupuje się w aptece, lecz zdobywa u ogrodnika.superzywnosc

W trosce o swoje zdrowie stosujemy metody,  które często nie przynoszą zadowalających efektów. Zastanawiamy się więc, czy jest jeszcze sposób na to, by przywrócić utracone zdrowie? Współczesna medycyna akademicka obraca się wokół pigułki na wszystko. Ale jak się okazuje, pigułka nie zawsze przynosi oczekiwaną poprawę.

Istnieje jednak prosty przepis, który pomaga zwolnić oznaki starzenia, zrzucić zbędne kilogramy i przezwyciężyć niedobory żywieniowe, a co za tym idzie - uruchomić mechanizmy zwalczania chorób.  Kliniki leczące pacjentów zielonymi szejkami i surową żywnością odnoszą spektakularne sukcesy: pokonują choroby uznane przez współczesną medycynę za nieuleczalne.

Więcej o tym dowiesz się na spotkaniu Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia , które odbędzie się 28 listopada 2009 r. o godz. 18. 00 przy ul. Zeylanda 11 w Poznaniu.

Po spotkaniu organizatorzy zapraszają na degustację zdrowych potraw.

Wstęp wolny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".