środa, 7 września 2016

Sposób na Candidę

Kandydoza jest chorobą dotykającą coraz większą grupę populacji ludzkiej. Jej diagnoza jest trudna, a leczenie długotrwałe i często nieskuteczne, ponieważ tradycyjne metody farmakoterapii zawodzą.

Kandydoza zwana również drożdżycą, jest efektem intensywnego rozwoju grzybów z rodzaju Candidia. Grzyby te w sprzyjających warunkach namnażają się w organizmie człowieka. Odpowiednia dieta jest podstawowym narzędziem walki z kandydozą.

Na najbliższym spotkaniu dyskusyjnego Klubu Zdrowia dowiemy się dokładnie, czym jest kandydoza, jak możemy się przed nią ustrzec oraz znajdziemy sposób jak sobie z nią poradzić.

W programie także praktyczny pokaz kulinarny i degustacja.

Prowadzenie: Paula Majewska
Kiedy: 20 września 2016, wtorek
Godzina: 18.30
Gdzie: ul. Zeylanda 11, Poznań
Wstęp bezpłatny!

Organizator: Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia - Sięgnij Po Zdrowie

Paula Majewska – licencjonowany dietetyk. Ukończyła studia I stopnia w Wyższej Szkole Zdrowia i Urody w Poznaniu. Aktywnie uczestniczy w różnych szkoleniach i warsztatach z zakresu dietetyki. Najbardziej interesuje ją dietetyka kliniczna. Jest przekonana, że właśnie dzięki odpowiedniemu żywieniu jesteśmy w stanie zapobiec wielu chorobom, a leczenie powinno się zaczynać od zmiany stylu życia i zdrowej diety.

1 komentarz:

  1. Warto podać dalej, bo temat jest ważny i ciekawy. Gratulacje inicjatywy, oby więcej podobnych spotkań!

    OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".