środa, 11 listopada 2015

Złość... i co dalej?

Złość to jedna z podstawowych ludzkich emocji. Często nielubiana przez nas i innych. Ma swoje różne odcienie i stopnie wyrażania. Sygnalizuje nam, że dzieje się coś, na co się nie zgadzamy i dostarcza nam dużo energii do zmiany tej sytuacji. Zatem pełni funkcje energetyczną i informacyjną.

Istnieją trzy sposoby wrażania złości: uległy, agresywny i asertywny. Który najlepszy i który nie rani innych? Istnieje również chory i zdrowy łańcuch złości. Jak sobie poradzić z tą emocją i czy można wyrażać ją w sposób konstruktywny? Poznaj cztery etapy stopniowania reakcji niepożądanej według Pameli Butler oraz zasady, które ułatwią decydowanie o własnej złości.

Kiedy: 21 listopada 2015 r.
Godzina: 18.00-20.00
Gdzie: ul. Zeylanda 11, Poznań, poziom +1
Organizator: Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia - Sięgnij po zdrowie
Współfinansowanie: ASI Polska
Wstęp bezpłatny

Prelegent:
Izabela Lewosińska – pedagog i psychoterapeuta uzależnień. Pracuje w Ośrodku Leczenia Uzależnień ,,INTEGRUM” w Rybniku oraz w WSTH. Pomaga osobom uzależnionym od substancji, od czynności oraz osobom współuzależnionym.

W programie konkurs oraz poczęstunek.

Zapraszamy!

1 komentarz:

  1. Super sprawa. Temat tak rzadko poruszany a w końcu złość ma duży wpływ na nasze zdrowie, zarówno psychiczne jak i fizyczne. Na pewno wezmę udział, bo przyznam, że czasem zdarza mi się stracić kontrolę :-)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".