czwartek, 26 listopada 2015

Koncert Uwielbienia – relacja

Poniżej zamieszczamy fotorelację z Koncertu Uwielbienia, który odbył się dnia 22 listopada w Poznaniu, a zorganizowany był na zakończenie serii 20. wykładów pod nazwą "Biblia a zdrowie".

Prelegentami wykładów byli Agata Radosh i Karol Szymański. Kolejne odcinki serii „Biblia a zdrowie” można obejrzeć na kanale Sięgnij po zdrowie na YouTube oraz w archiwum z nagraniami na blogu.

Podczas koncertu gościem Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia - Sięgnij po zdrowie był Mario Jarib Diaz Ochoa – wokalista pochodzący z Meksyku, który wykonał 10 utworów w języku hiszpańskim. Podzielił się także swoją poruszającą historią.

Organizując Koncert Uwielbienia – prawdziwą ucztę dla uszu i serc – chcieliśmy wyrazić naszą wdzięczność Bogu za otrzymany dar życia, za zasady zdrowia przedstawione na kartach Pisma Świętego oraz za dar przebaczającej, uzdrawiającej i zbawiającej nas łaski.

Koncert prowadziła Renata Bagier-Lewandowska.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".