sobota, 17 października 2015

Dobre małżeństwo – niedoceniane lekarstwo?

Mąż i żona to często obiekty wielu dowcipów, na drugim miejscu po teściowych. Ale tak naprawdę dowcipy są fajne, gdy małżeństwo jest szczęśliwe. W przeciwnym wypadku wywołują raczej łzy i smutek. O kryzysie w małżeństwie mówi się od dawna, ale warto zadbać o to, aby do kryzysu nie dopuszczać. Nie jest to tak skomplikowane, jak się wydaje. Wystarczy kilka sprawdzonych zasad i odrobina cierpliwości w ich stosowaniu.

Nie ma większego szczęścia dla męża, jak mieć szczęśliwą żonę. Nie ma większego szczęścia dla żony, jak mieć szczęśliwego męża. Nie ma większego szczęścia dla dzieci, jak mieć szczęśliwych, wzajemnie kochających się rodziców.

Zapraszamy Państwa na wykład Mariusza Radosha, który odpowie m.in. na pytanie czy małżeństwo może być lekarstwem na zdrowotne bolączki dzisiejszego świata. Podpowie jak tworzyć szczęśliwy dom. Udzieli porad dla starszych i młodych.

Kiedy: 24 X 2015
Gdzie: ul. Zeylanda 11, Poznań, poziom +1
Godzina: 18.00
Wstęp bezpłatny
W programie konkurs i degustacja.

Współfinansowanie ze środków ASI.
Organizator: Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia - Sięgnij po zdrowie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".