czwartek, 13 listopada 2014

Różne oblicza chorób z autoagresji

Szalone tempo życia oraz kryzys wartości sprzyjają zaburzeniom emocjonalnym, które mogą zagrażać życiu. Choroby z autoagresji stanowią coraz częściej spotykane rozpoznanie, nierzadko o bardzo poważnym obrazie klinicznym. Obecnie choruje wiele milionów osób, a problem stale narasta i dotyczy dolegliwości ze strony różnych narządów i układów. Jaka jest przyczyna tych schorzeń i co robić, aby ich uniknąć? Medycyna psychosomatyczna przyszła z odpowiedzią i odsłania przed nami tajemnice do niedawna nikomu nieznane.

Temat chorób z autoagresji, zwanych inaczej autoimmunologicznymi czy chorobami autoagresywnymi rozwinie podczas wykładu Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia - Sięgnij po zdrowie doktor Grażyna Kuczek, realizująca w Polsce program rewitalizacji Newstart.

Wykład odbędzie się dnia 22 listopada o godz.18 przy Zeylanda 11 w Poznaniu. Po spotkaniu będzie miał miejsce poczęstunek przygotowany przez bar wegetariański Green Way w Poznaniu. Wstęp wolny.

Grażyna Kuczek jest lekarzem medycyny, autorką publikacji na temat zdrowego stylu życia, prelegentką wykładów i seminariów, konsultantką w zakresie medycyny naturalnej i zapobiegawczej, koordynatorem programu NEWSTART w Polsce. Odbyła staż i szereg szkoleń z zakresu medycyny naturalnej w amerykańskich ośrodkach Uchee Pines Institute oraz Wildwood Lifestyle Center Hospital. Zawodowo jest związana z Fundacją Źródła Życia.

1 komentarz:

  1. Wysłuchałam wykładu Pani Doktor na YT. Genialna kobieta! Dziękuję serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".