poniedziałek, 18 listopada 2013

Wkrótce będziemy gościć w Szczecinie i Nowogardzie!

Warsztaty zdrowego gotowania – w Szczecinie

Zdrowe gotowanie to temat zawsze na czasie. Jeśli nawet znamy zasady jakimi należy kierować się przy zdrowym gotowaniu, to nie zawsze wiemy jak zastosować je w praktyce. Dlatego KLUB ZDROWIA w Szczecinie krzewiący ideę zdrowego stylu życia, zaprasza na spotkanie, podczas którego teoria połączy się z praktyką.

Już 23 listopada (sobota) o godz.16. przy Placu Mariackim 4 w Szczecinie, Agata Radosh dietetyk i promotor zdrowia ze Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu, mówić będzie szczecinianom jak komponować, przygotowywać i spożywać posiłki zgodnie z nowoczesnymi zasadami odżywiania. Po wykładzie odbędzie się pokaz przyrządzania zdrowych potraw bez cholesterolu oraz degustacja. Uczestnicy spotkania otrzymają przepisy na prezentowane potrawy.

Bądź razem z nami! Skorzystaj z doświadczenia specjalisty. Zadbaj o siebie i najbliższych. Ucz się zdrowo gotować! Wstęp wolny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".