wtorek, 7 maja 2013

Naturalne odchudzanie - twój sposób na zgrabną sylwetkę

W dobie epidemii otyłości diety odchudzające stały się bardzo modne. Badania wykazują, że większość kobiet chociaż raz w życiu poddała się takiej diecie. Jednak magia stosowania cudownych diet redukujących masę ciała może być złudna. Ubytek kilogramów w krótkim czasie może spowodować przykre konsekwencje chorobowe oraz efekt jo-jo. Trwała utrata zbędnych kilogramów to sprawa długoterminowa. Nikt nigdy nie przytył 10 czy 20 kilogramów w okresie kilku dni. Podobnie jak sukcesywnie przybiera się na wadze, odchudzanie odbywa się w ten sam sposób. Skuteczna walka ze zbędnymi kilogramami to zmiana stylu życia, który przyczynił się do otyłości. Wystarczy już wprowadzenie kilku prostych zmian w jedzeniu i piciu, aby zgubić kilka kilogramów.

Jeśli zadajesz sobie pytania: Co jeść, aby nie przytyć? Jak zmodyfikować jadłospis, by schudnąć? Czy spożywanie produktów light ma sens? Czy można schudnąć bez liczenia kalorii? Czym jest naturalne odchudzanie? - zapraszamy cię na wykład doradcy żywieniowego Agaty Radosh, który odbędzie się podczas spotkania Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia 18 maja o godz. 18. przy ul. Zeylanda 11 w Poznaniu. Po spotkaniu będzie miał miejsce niskokaloryczny poczęstunek. Wstęp wolny.

1 komentarz:

  1. Rewelacyjny blog -idealnie dla takiej osoby jak ja, czyli znudzonej odchudzanej

    OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".