niedziela, 24 marca 2013

Fotorelacja ze Szkoły Zdrowego Gotowania

Dziś, 24 marca, podczas kolejnej edycji Festiwalu Progressteron w Poznaniu, Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia szkoliło uczestniczki Festiwalu w prawidłowym planowaniu zdrowego odżywiania.

Podczas zajęć odbył się wykład kładący nacisk na potrzebę zbilansowania diety i ograniczenia produktów zwierzęcych na rzecz korzystania w większej ilości z nieprzetworzonych produktów pochodzenia roślinnego, praktyczne pokazy kulinarne zdradzające możliwości wykorzystywania ziaren, zbóż, orzechów, warzyw strączkowych w przygotowywaniu posiłków oraz smakowita degustacja potraw.

Zapoznaj się z fotorelacją. Nabierz ochoty i sam przygotuj coś extra zdrowego! Na naszej stronie (w zakładce przepisy), znajdziesz liczne przepisy kulinarne na potrawy, które wzbogacą twój jadłospis, wpływając na lepsze zdrowie.

Zobacz galerię zdjęć - tutaj

1 komentarz:

  1. Świetnie poprowadzony warsztat, mnóstwo praktycznych wskazówek, panie chętnie odpowiadały na pytania i służyła fachową wiedzą. To było bardzo inspirujące spotkanie:)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".