sobota, 16 lutego 2013

Przez śmiech do lepszego małżeństwa — projekcja DVD

Jak się czujesz w swoim małżeństwie? Czy zawsze jesteś happy...? Jeśli przeczytałeś stosy książek na temat komunikacji w małżeństwie, a jednak nadal coś w nim nie gra - mamy dla ciebie ciekawą propozycję.

Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania.

Przez śmiech do lepszego małżeństwa nie jest jednak typowym seminarium dla małżeństw. Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że trudno będzie wam powstrzymać się od powtarzania ich wszystkim znajomym. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne. To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce. Oglądając to seminarium, będziecie doskonale się bawić, wiele się nauczycie i dowiecie jak wprowadzić konkretne, pozytywne zmiany w waszych małżeństwach.

Obejrzyj z nami to seminarium. Przyjdź z kimś, kogo kochasz, z osobą, na której zależy ci najbardziej! Zapraszamy Was 19 lutego, w godz. 18.30-20.30 do Księgarni Bajka, na os. Przyjaźni 125c w Poznaniu. Wstęp wolny. Poniżej zwiastun DVD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".