piątek, 8 czerwca 2012

Fotorelacja ze szkoły pieczenia chleba w Gorzowie Wlkp.

W sobotę 2 czerwca, gorzowianie uczestniczyli w zajęciach szkoły pieczenia chleba. Wśród uczestników były osoby, które miały już za sobą pierwsze przygody z ciastem chlebowym, ale zdecydowana większość przybyłych nastawiona była na edukację w tym zakresie.

Cieszymy się widząc, że wybór właściwego pieczywa jest dla wielu ważny i że społeczeństwo coraz częściej zauważa, że ciemny chleb może nie mieć nic wspólnego ze zdrowym chlebem. Najlepszym rozwiązaniem pozostaje upiec chleb samemu.

Autorzy zdjęć: Paweł Kozłowski/Gazeta Lubuska i Katarzyna Wolińska/ChSCh

Zobacz galerię zdjęć - tutaj

2 komentarze:

 1. Uczestniczyłam w wykładzie i jestem bardzo zadowolona ze spotkania. Poszerzyłam swą wiedzę o cenne
  i praktyczne informacje. Polecam wszystkim wysłuchanie wykładu w formie audio dostępnym na tej stronie. Świetny materiał, dzięki któremu można w prosty sposób zadbać o swoje zdrowie.Gorąco polecam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam:))
  wykład p. Agaty Radosh jest swietny. I bardzo interesujacy i niezwykle pozyteczny.Została przekazana duża doza ważkich informacji nt. różnego rodzaju mąki,chleba, a co najważniejsze, jak rozróżniac zdrowe pieczywo od tego, które nie nadaje sie absolutnie do spożywania.
  Dodatkową atrakcją prelekcji jest pokaz przygotowywania ciasta chlebowego oraz degustacja.
  Dzięki temu wykładowi zdobyłam kapitalną wiedzę, która będzie na pewno procentować - mam zamiar sama wypiekac zdrowy, smaczny chleb!:)).
  Pozdrawiam serdecznie prelegentki i wszystkich, z podziękowaniem Iwona

  OdpowiedzUsuń

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".