poniedziałek, 13 lutego 2012

Akcja pomocy dzieciom chorym na mukowiscydozę zakończona!

Minęły już cztery miesiące od koncertu charytatywnego na rzecz trzech dziewczynek chorych na mukowiscydozę. Dzięki ofiarności wielu wrażliwych serc, zebrano kwotę wystarczającą na zakup nowych inhalatorów dla Agaty, Moniki i Magdy. Ale to nie wszystko! Swoje wsparcie dla dziewczynek wyraziła też firma w której zamówiono inhalatory, co umożliwiło jeszcze zakup pakietu odżywek niezbędnych w diecie dzieci chorych na mukowiscydozę.

Nowe inhalatory są lekkie. Ważą tylko pół kilograma. Mogą być zasilane baterią, co umożliwia korzystanie z urządzeń przez kilka godzin poza domem. Ponieważ posiadają także ładowarkę samochodową, można używać ich nawet w podróży.

"Podczas wręczania nowych inhalatorów Agata, Monika i Magda nie ukrywały swojej wielkiej radości" - powiedziała Iwona Skrzypczak. Te nowe urządzenia zastąpią wreszcie stare, popękane i nieszczelne inhalatory, tym samym mało skuteczne. Z całą pewnością, z nowoczesnymi inhalatorami życie dziewcząt stanie się teraz łatwiejsze i piękniejsze. Mocno wierzymy, że ten dar ludzkich serc przyczyni się do poprawy ich zdrowia i komfortu życia. I o to właśnie chodziło.

Jeszcze raz, wszystkim darczyńcom gorąco dziękujemy za zaangażowanie się w realizację tego projektu.

Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia
Filia w Poznaniu


Zobacz zdjęcia - tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".