wtorek, 3 stycznia 2012

Imperium ruchu

Styczniowe spotkanie Stowarzyszenia poświęcone będzie ważnemu elementowi zdrowego stylu życia - aktywności fizycznej. Zaproszony prelegent ukończył kiedyś liceum sportowe. Przez sześć lat grał w klubie piłkarskim extra klasy. Był dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Dziś mówi o sobie, że w karierze przeszkodziły mu papierosy i alkohol. Kiedy „otrzeźwiał” i rzucił palenie, zaczęły się problemy z bólem kręgosłupa, potem dyskopatia i liczne zwyrodnienia. Po 20-tu latach walki z chorobą wrócił jednak do formy! Znów uprawia sport, ale też, dzieląc się swoją historią, pomaga innym. Mówi o tym jak zapobiegać i jak leczyć.

Już 21 stycznia o godz. 18.00, Krzysztof Szema przedstawi program zatytułowany „Imperium ruchu”. W trakcie wykładu prelegent zaprezentuje pokaz ćwiczeń przydatnych w profilaktyce i leczeniu schorzeń kręgosłupa. Spotkanie zakończy się poczęstunkiem.
Wstęp wolny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze publikowane są po zatwierdzeniu. Jeżeli szukasz swojego komentarza lub odpowiedzi na niego, sprawdź czy wszystkie są wczytane - użyj polecenia "Wczytaj więcej".